La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1523 Culés

9

Ach ta kurtuazja na konferencjach, tym razem Emery o Legii:
"- Bardzo szanuję każdy zespół i każdego trenera. Legia Warszawa gra bardzo dobrze i ma bardzo dobrą strukturę defensywną" - zaznaczył.
13 goli straconych w 6 spotkaniach. Średnio ponad 2 wpuszczone bramki na mecz to faktycznie "bardzo dobra struktura defensywna":D
Już widzę jak lider tej struktury zasuwa za Bailey'm czy Diaby'm:)

konto usunięte

4

@escarabajo
Robią was dzisiaj do zera.
4-0 stawiam dla Aston Villi chyba, że się zlitują ze względu na Casha i puszczą specjalnie jednego

0

@Rust_Cohle nie będę się kłócił. Pojedynek Dawida z Goliatem. Faworyt jest jeden.
A jak wpuszczą po fajnej akcji to też ze względu na Casha?

2

@escarabajo Nie wiemy czy Villa powaznie będzie podchodzić do tych rozgrywek. ;)
Ja Legii nie skreślam. a co do tej defensywy to powolutku sie zmienia i mam nadzieję, że dzisiaj bedzie na zero z tyłu. ;)

2

@fart Villa w eliminacjach w pierwszym meczu wyszła na galowo, a w drugim roszady po 5:0 w pierwszym meczu. Myślę, że wyjdą mocno no i niestety Legia na straconej pozycji. Najwyżej miło się zaskoczę:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?