- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1914 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1914 Culés
5
Czemu ten mecz tak dobrze wyglądał?
Moim zdaniem z powodu jednego zawodnika...Joao Felix.
To on, gdy dostawał piłkę, to w przeciwieństwie do pozostałych, od razu parł do przodu.
Nie było szukania na siłę podania do boku, tylko jazda na bramkę i nawet jak mu się nie udawało, to robił to dalej...to jak wyprowadzał kontry, to ostatnio chyba takie widzieliśmy w 2013...
Wyłamał się ze schematu klepania i trzeba mieć nadzieję, że to mu nie minie i nie przesiąknie DNA Barcy...
1
@norbi77 a ja bym mocno docenił rolę Cancelo i Frenkiego. Mega przyspieszali grę, świetnie pojawiali się do rozegrania i na prawdę prowadzili środek pola. M. in. dzięki nim cała trójka w ataku miała tyle opcji i ciągle jakieś szanse.
0
@Johnnie_Walker
Frankie już tak grał, ale w środku nie miał wsparcie jakim jest Felix. O prawym obrońcy, to już wiele napisano, więc... :)
1
@norbi77 I o to chodzi. A później przyjdzie ci maruda jedna z drugą i powiedzą, że Felix do zmiany bo dużo traci.
Nie traci piłki ten, co nic nie próbuje do przodu.
1
@norbi77 Ja bym wyroznil jego i Gaviego mlody robil robote w środku i nie pierdzielil sie w tancu tylko odgrywał do przodu
0
@norbi77 wiadomo, ale czasami przestaje się doceniać fakt, że za Xaviego, De Jong zaczął być topowym pomocnikiem w Europie. Mega napędza grę, pewny siebie, technicznie top, zaangażowany na całej długości. Cała drużyna zyskuje na takim De Jongu, a jak do tego dołożymy Felixa i Balde (jak wróci do dobrej formy) to na prawdę lewa strona może zabijać.
0
@Ptasior
Mam obawy, ze może być tak jak z Coutinho, który z początku też był zayebisty, a potem wsiąknął w nasze DNA i zniknął.