La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1424 Culés

5

Ter Stegen - Cancelo, Kounde, Christensen, Balde - de Jong, Romeu, Gavi - Raphinha, Torres, Felix
Tak jutro bym rozpoczął :)
Yamal na podmęczonego rywala tym razem.

2

@Gaucho Yamal jest lepszy niż Raphinha więc na Betis on powinien wejść. Raphinha na LM

10

@FCB24 ale jest też bardzo, bardzo młody...spokojnie z tym chłopakiem.

1

@Gaucho zamiast felixa wejdzie Roberto, Gavi na skrzydło i zamiast Fernana wyjdzie Lewy, chociaż wolałbym twoje ustawienie

0

@Gaucho no ale jak spokojnie? Z Betisem, jednym z 4-5 najgroźniejszym rywali w lidze chyba powinni grać najlepsi.

2

@Gaucho bylo info, ze Raphinha jest zmeczony po przerwie na repre. Było też, ze Yamal nie powinien grac co 3 dni wiec nie zdziwie sie jakiegos pomyslu typu Cancelo na PS :P

1

@marian_konopka Cancelo na PS, Roberto na LS, Kounde na PO a na ŚO Alfons i amen :')

1

@Coutinho007 zapomnialem, ze Alfons jeszcze jest w skladzie [*]

0

@FCB24 ten chłopak to nasza ogromna przyszłość, poważnie dla Ciebie jest ważniejsze teraz i mecz z Betisem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?