- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
6
Pięknie się czyta płacz madryciaków, że Barca mimo problemów zbytnio nie odstaje kadrowo od Realu. Nagle kiedy ktoś potrafi znaleźć rozwiązanie na cały czas podstawiane kłody pod nogi mówią, że nas żadne zasady nie obowiązują, i kolejne fikcyjne transfery będą zimą żeby zarejestrować Roque xD
9
@Vernon_Roche Dlatego to co się dzieje w Barcelonie - i w środku klubu jak i stricte w drużynie - zasługuje na naprawdę poważny kredyt zaufania i dużo większy optymizm. Wpienia mnie jak wyjdzie ktoś cały na biało (hehe) i napisze, że Barcelona to zrujnowany klub i idziemy na dno i w ogóle wszystko jest beznadziejne. Patrząc na problemy z jakimi boryka się ten klub - jesteśmy w naprawdę bardzo dobrej sytuacji.
7
@macio_944 Ludzie nie doceniają tego co mamy. My na prawdę dwa lata temu byliśmy na granicy upadku, a obecnie jesteśmy mistrzem Hiszpanii i wciąż mamy bardzo konkurencyjną kadrę. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle.