- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
4
Za gwiazdę uznaje się koszykarza, który w ciągu trzech ostatnich lat zagrał w Meczu Gwiazd, albo był wybierany do najlepszych piątek.
@fart @Encore @BartqRKO @czółkovsky
1
@takisobiektos No to będą im kontuzje wpisywać
1
@takisobiektos ukłon w stronę kibiców?
A jak jeden bedzie kontuzjowany to drugi może dostać wolne?
2
@escarabajo Trzeba poczekać jak to będzie wyglądać w praktyce. Głownie chodzi o mecze w tv, żeby nie wyglądały na mecze rezerw;
1
@takisobiektos I zdj PG i Leonarda Xddd
2
@takisobiektos Ciekawostka. Ben Simmons jest traktowany jako gwiazda w tym zestawieniu.
1
@BartqRKO Ta widziałem to xD
3
@takisobiektos @MesQueUnClub96 @escarabajo @BartqRKO @Encore
Odnośnie tego dawania wolnego gwiazdom tak do tej sprawy podchodzi Jayson Tatum gwiazda Boston Celtics:
"Ja nie mam tego w sobie, że decyduję, że jak gramy dzisiaj z Hornets, to sobie odpuszczę. Jadę do Charlotte zagrać mecz tylko dwa razy w roku. Ktoś zapłacił duże pieniądze, żeby zobaczyć mnie w akcji. Nie chcę wyjść na aroganta, ale wiele dzieciaków na trybunach ma moje buty czy koszulki z moim nazwiskiem. Ale nie odpuszczę tego spotkania tylko dlatego, że gramy w poniedziałkowy wieczór w Charlotte, a mecz jest pokazywany tylko na League Pass. Najwięksi i najlepsi gracze tak nie robią."
I takie powinno być podejście każdego grajka w NBa.
Mega szanuje postawę JT.
1
@fart mame nie sprzątaj… Tatum pozamiatał.
Szapoba.
2
@fart Ant Edwards powiedział dokładnie to samo. W przeszłości podobne zdanie wygłaszali Jordan i Kobe.