La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

1

Już w sobotę startuje wreszcie w pełni sezon 23/24, bo grając jak dotychczas tylko 1 mecz w tygodniu w ogóle nie czuć było tego klimatu. Liga Mistrzów w środku tygodnia to jest to co na się oczekuje.
Na rozgrzewkę mamy łatwą fazę grupową, gdzie jak to mawiał Igor Błachut, tylko "idiota bez szkoły" może uważać, że będziemy mieli jakiekolwiek problemy żeby z niej wyjść, a tak naprawdę to liczę na luzie na 1 miejsce i 16 pkt w grupie. Potem decydujące będzie losowanie, ale jak nadal będzie losował Abidal, to liczę w tym sezonie nawet na finał tych rozgrywek, jak Inter rok temu. Jeżeli mielibyśmy wygrać w tym sezonie LM, to w lidze nawet miejsce poza TOP4 przyjmę z uśmiechem. Perfekcyjna gra w pucharach to dla nas priorytet w tym sezonie z uwagi na jeszcze małe szanse na kwalifikacje do KMŚ. Dopóki są, trzeba walczyć. Once de gala mamy kompletną i na najwyższym światowym poziomie. A ewentualny ból dupy tych wszystkich "rzekomych" kibiców Barcelony, którzy tak naprawdę nie są kibicami Barcelony tylko pojedynczych jednostek z nią w przeszłości związanych, byłby dodatkowy plusem całej sytuacji ;) A wszystkim prawdziwym Cules życzę pełnego emocji i satysfakcji sezonu 23/24 w wydaniu Barcelony Xaviego Hernandeza Creusa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?