- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1214 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Kozinho.
7
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
25 odpowiedzi
Bocheno1
3
Widzę nową dziunię na LR, chłopcy prężą mięśnie... :) bo takie jest odwieczne prawo natury... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1214 Culés
6
„Skazani na Shawshank” wracają do kin, seanse w kinach od 15 wrzesnia.
https://t.co/W8ZoAqnuX0
@kazbychu
0
@Colon Kiedyś były powszechne małe lokalne kina, w których grano właśnie stare filmy. Często to funkcjonowało przy okazji jakiejś innej działalności. Na przykład jakiejś świetlicy, albo klubu. Ale to se ne vrati.
0
@Colon Wow
dzięki za info
najlepszy film w historii, więc skorzystam
0
@Colon Piękniutko, właśnie się tam wybieram na około 2 lata. Tylko niestety to nie film.
0
@RosjaninBut what.???
0
@Colon 1,5 -2,5 roku. Nabroiłem plantacją zielska. Nie ma szans na zawias. Niebawem zniknę na długo, przynajmniej nie będę oglądał kopaniny Lewego.
0
@RosjaninBut masakra jakas, to nie prima aprilis?? ja pierdziele
0
@Colon No niestety nie. Pewnie zauważyłeś, że mnie nie było przez 25 dni od 9tego sierpnia. Byłem w areszcie śledczym i na chwilę jestem wypuszczony przez jakiś sadowy błąd sędziego skazującego mnie na areszt. 1,5 roku mnie nie ominie. I stanie się to nagle, kiedy - nie wiem. Niedługo. W więzieniu przejebane, horror. Brak opieki medycznej, patole, mordercy, większość młode socjopatyczne dusze. Nuda to najmniejszy problem.