La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

7

Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.

Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.

Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.


My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...

6

@Sulimo Świderski, ale trzeba zaufać i dać szansę.

2

@Sulimo Będzie to samo co z Messim(zachowując proporcje jaką charakterystykę mają ci piłkarze). On tez blokował młodych, nie biegał itd.
Będziemy się ślizgać z 9, które nigdy nie grały na światowym poziomie i będzie zdziwienie, że nic nie wpada.

0

@Sulimo Inny napasnik, który od tego będzie.

1

@AlexDark00 Podaj konkretnego. Może Milik który strzela w kadrze raz na 3 lata.

0

@PatrykBarca Świderski, jak wchodzi wygląda spoko, strzela i nie bawi się w Messiego, w którego buty nie potrafi wejść.

0

@AlexDark00 No wcozraj super wejscie. Co dotknął to zepsuł.

0

@PatrykBarca Nie zawsze wszystko będzie wychodzić. Tym bardziej, że wszedł z ławy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?