La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1523 Culés

2

4 selekcjoner w 2 lata, dobrze liczę? Jak tu złapać jakakolwiek stabilizację? Niech ten discopolowiec już się wynosi.

0

@MarcepanowyKsiaze ostatnią stabilizację mieliśmy przy Nawałce. Były nie tylko wyniki, ale wtedy reprezentacja naprawdę miała charakter. Niestety jeden nieudany turniej przesłonił wszystkim 4 lata dobrej pracy i zaczęliśmy karuzelę trenerską...

0

@Destroyer_of_Worlds czy dobrej? Ciężko powiedzieć nie dal niczego ekstra ale tez niczego nie zepsuł, bardziej był powiedział solidnej, ale tak, odejście Nawałki to był błąd, a na pewno zastąpienie go Brzeczkiem. Powinien dostać Adam szanse na zmianę pokoleniowa po Mundialu, bo pomysły, nawet ten z przejściem na 3 stoperów, z ofensywnie grającymi bocznymi w obliczu braku skrzydłowych był dobry.

1

@MarcepanowyKsiaze na pewno drużyna miała charakter. Tyle wyników co wyciągaliśmy w końcówkach meczów, to był ewenement na skalę światową (w eliminacjach). Mieliśmy wtedy "mental" prawie jak swego czasu Real w LM.

0

@Destroyer_of_Worlds prawda, tego nie mogę mu odmówić. Ale dalej mam mu za złe i uważam za olbrzymi błąd cofnięcie się z Portugalia, kiedy 2 gol wisiał w powietrzu.

0

@MarcepanowyKsiaze ja jestem nadal za tym, żeby wziąć Nawałkę, a potem rozprawiać nad jego błędami popełnionymi w ćwierćfinale EURO 2024 :)

0

@Destroyer_of_Worlds po takim czasie? Nie, ten etap już jest zamknięty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?