La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 881 Culés

0

Apropo dyskusji nt. Złotej Piłki, to by ich dzisiaj nie było, gdyby w 2010 r. nie pojawił się precedens (a moim zdaniem wręcz kradzież) Złotej Piłki naszemu Inieście. Ja proponuję następujące rozwiązanie obecnej dyskusji:
1. Messi oddaje Złotą Piłkę za rok 2010 do Iniesty.
2. C.Ronaldo oddaje Złotą Piłkę za rok 2014 do Neuera.
3. Modrić oddaje Złotą Piłkę za rok 2018 do Griezmanna.
I mamy przejrzyste i jasne zasady tego plebiscytu, bo 1998 Zidane, 2002 Ronaldo, 2006 Cannavaro to były jak najbardziej właściwe wybory...
Chyba, że uznajemy wybory za 2010, 2014 i 2018 rok za prawidłowe, wtedy cóż, Złota Piłka dla Haalanda.
Bo moim zdaniem najbardziej prestiżowa nagroda nie może działać tak, że jak nam to pasuje, to Mundial najważniejszy, a LM to uja znaczy, a jak nam nie pasuje, to Mundial uja znaczy, najważniejsza LM. Kryteria wyboru laureatów Złotej Piłki, jako najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody piłkarskiej podczas lat "mundialowych" powinny być jasne i przejrzyste.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?