La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1

@Rust_Cohle @TheNekro94 Prosiliście o opinię na temat avatara tego multikonta, który prafanuje logo Legii, więc powiem tylko tyle, że marna ta prowokacja i gość sam sobie wystawia laurkę, ale po nim akurat nie spodziewałem niczego merytorycznego.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom
wiadomo ,że multi a wiesz może kogo?

konto usunięte

5

@HighestInTheRoom
Też tak sądzę i akurat ja was wspieram, nawet napisałem post chwalący Legię i jej kibiców:

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13548763#comment-13548763

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Mam pewne podejrzenia, ale zostawię to dla siebie, bo nie można wspominać o zbanowanych ^^

@Rust_Cohle Ta twoja też marna, musisz się bardziej postarać, bo jeśli chodzi o Legię, to przez lata uodporniłem się na wszelki hejt w jej stronę.

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom przyjmuję wyzwanie

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Przecież on mnie cały czas myli z Twoim synem. Sam się punktuje.
Cały czas widzę, jak do niego pieprzy o tym usuwaniu konta. Albo z tym gościem co zaczął wczoraj jazdę z godłem i pisał, że konto usunie. Ja nigdy nic nie pisałem o usuwaniu konta, ale co mu będę tłumaczył jak to jest to kosmita z innego świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?