La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1233 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

3

Wracając jeszcze do wywiadu Mateusza Święcickiego z Robertem Lewandowskim, to pewne jest, że Robert nie jest osobą o dużym zasobie słownictwa. Powinien nad tym popracować i czytać więcej książek. Idealny przykład, to Iga Świątek. Szczególnie irytujące jest częste używanie słowa "jakby" oraz jego stwierdzenie, że w drugiej połowie meczu z Mołdawią sytuacja zmieniła się o 360 stopni.

0

@Sensible Może to taki trik że niby wymyśla odpowiedzi na bieżąco i nie znał wcześniej pytań

1

@Sensible Daj spokój chłopakowi. To piłkarz i już ma 35 lat. Intelektualistą już nie zostanie, no i po co mu to?

0

@Sensible Przecież Świątek też używa "jakby"...

1

@Comentateiro Podejrzewam, że po zakończeniu kariery, będzie miał jakieś ambicje i być może będzie pełnił jakąś ważną funkcję w polskiej piłce, a wtedy większy zasób słownictwa na pewno mu się przyda.

0

@BorzyKrzys Ale tu nie co porównywać, to jest zupełnie inna częstotliwość i zasób słownictwa Igi jest na innym poziomie.

0

@Sensible To jest tylko wywiad ziomek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?