La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 688 Culés

1

Czemu ludzie walczą o status bycia ofiarą zamiast samemu wziasc się w garść?

0

@BordowyPtak Mentalność przegrywa

2

@BordowyPtak Coraz częściej to widać w społeczeństwie. Wszyscy wszystkiemu winni i ja mam najgorzej

konto usunięte

0

@pt9 Co jest zastanawiające, bo jesteśmy w tych kilku procentach najbardziej uprzywilejowanych ludzi na swiecie (fart, ze sie nie urodziliśmy w Am. Pld, Afryce, sporej czesc Azji…). Oczywiście ja nie zabraniam nikomu „smutku” bo to sprawa osobista, ale czesto widac te narracje skutkująca utrata potencjału - w zainteresowaniach, marzeniach, relacjach itp.

2

@pt9 @Androchem mam znajomego stracił pracę (nie narzekał, źle nie zarabial ) dostał kuroniówkę (marna kasa) ciągnie ją 3mc
I narzeka weź pożycz weź podjedź po mnie bo ja mam ciężko. Wiesz jak ciężko wiesz ile place za najem wiesz ile zapłaciłem za zakupy a kasa z Kuronia śmieszna. Moja idzie do MOPSu to może dzieci za darmo obiady dostana

A pracę znalazłeś już? Szukasz coś?
Po co jak mam Kuronia...

0

@BordowyPtak bo łatwiej im siąść i płakać niż ssie ogarnąć.

2

@pt9 ale nikt nie ma tak źle jak Neymar który w Paryżu przeżył piekło, mam nadzieje, że chłop dojdzie do siebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: