La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

4

Do Borka coraz bardziej tracę szacunek jaki wypracował sobie u mnie przez lata. Świetny komentator, ogromna piłkarska i nie tylko wiedza, ale co z tego, skoro chłop z roku na rok na coraz mniej dystansu do wszystkiego, wszystko odbiera personalnie i poważnie, zero jakiegoś luźnego podejścia do sprawy.
Koleś jest twarzą kanału, którego dewizą jest "przejdźmy na Ty", główny sponsor promuje to hasło na lewo i prawo, organizują spotkania z ludźmi z tym samym hasłem, sami każą się zwracać do Siebie per " Ty". Nagle w programie ktoś mówi "Borek", no bo może mówić Borek, Boras, Mati, Mateusz - taka jest dewiza kanału i to nie jest brak szacunku, a ten się spina bo pytanie było niewygodne, albo kontrowersyjne, no ludzie...

0

@kuz Dla mnie ten facet,od Tajlandii 2020 się zmienił nie do poznania.Za czasów Polsatu był inny..

3

@kuz ogólnie się zgadzam ale tak po nazwisku to chamówa z drugiej strony mógł mu normalnie powiedzieć że ma na imię Mateusz i że tak lepiej a nie kontrę robic

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@kuz jest madryciokiem, a to prędzej czy później robi nieodwracalne zmiany na mózgu.

0

@kuz Z ludźmi z którymi jesteś na ty też mówicie sobie po nazwisku? I tak - mógł to olać, ale też miał prawo zareagować tak jak zareagował. Miewał większe wpadki niz ta reakcja,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?