- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1813 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1813 Culés
0
Jeśli Grabara ma przejść do Wolfsburga za rok to ja jestem przekonany że zagra tam dwa czy trzy sezony i przejdzie do Bayernu zastąpić Neuera bądź ogólnie zostać tam jedynką zastępując jakieś rezerwowe opcje typu Sommer rok temu. Choć może przejdzie do innego zespołu ale tak warto się zastanowić o obsadę bramek tych topowych zespołów i tylko Bayern ma chyba jako taki problem w okresie kilkuletnim
0
@VegetaPolska A moze do was do Realu?
0
@VegetaPolska Przecież Neuer to kwestia roku, dwóch lat. Nie ma szans na 1 chyba że Bayern kupiłby flopa
0
@VegetaPolska Neuera zastąpi bramkarz lepiej grający nogami(chociaz w tym elemencie jest całkiem dobry). Grabara ma papiery na wielkie granie, ale do tego jeszcze długa droga. Równie dobrze za 4 lata moze być w wielkim klubie jak i znowu kopać w lidze Duńskiej.
2
@VegetaPolska Z topowych zespołów, to w sumie Inter może się martwić o obsadę bramki w okresie kilkuletnim.
0
@Encore Tibo jeszcze trochę grania ma ale to zależy w jakiej będzie dyspozycji. Myślałem o Juve jeszcze, może Inter, ale to chyba tyle
2
@hayek Grabara ma ten charakterek, więc myślę że będzie jak Szczęsny i będzie grał w wielkich klubach. Mamy to szczęście do bramkarzy fajnw
0
@MesQueUnClub96 no opcje przejściowe jak Sommer. Grabara jest młody, Bayern mógłby sobie go wypatrzyc, obserwować a potem zaatakować i go ściągnąć jako prawowitego następcę Neuera, jedynkę która będzie w klubie 7 lat plus