La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

1

No było męczenie buły czasami okrutne, ale jak się spojrzy na tą statystykę -

Po raz pierwszy od 2005 roku FC Barcelona wygrywa dwa mecze ligowe z rzędu na El Sadar. [@Barca19stats]

- to już inaczej można podejść do tego meczu. Na El Sadar zawsze nam się ciężko gra więc trochę można usprawiedliwić betonowy styl

3

@qbuteq ostatnio to wszędzie nam się ciężko gra

0

@qbuteq z Getafe zawsze nam się źle grało, z Cadizem też, Idze też zawsze się z Ostapenko źle grało itd.. Wczoraj dużymi fragmentami Osasuna grała znacznie lepiej niż my. U nas wczoraj kompletnie nie funkcjonował pressing, wręcz go nie widziałem. Gavi jest ciałem obcym w tym ustawieniu, Balde mocno słabiutki mecz, Yamal może z dwa razy piłkę miał. Reasumując, można mieć nie wygodnego rywala, ale czy powinno się bronić gdy ma się 11 piłkarzy na 10-ciu Osasuny?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?