- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1248 Culés
Gorące dyskusje
Faro
4
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Borneo
1
Może być tak że nie będzie Bernardo Rushforda i i Alvareza
18 odpowiedzi
Luciano99
55
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1248 Culés
0
Dobrze że przy Abde jest klauzula odkupu. Nigdy nie wiadomo co się z nim stanie może się po raz kolejny rozwinąć. Barca przy każdym młodym piłkarzu powinna dawać takie klauzule na wszelki wypadek.
0
@Emhyr nie ma info o żadnej klauzuli odkupu, mamy nadal 50% praw do zawodnika i tyle.
0
@Kredon No jak nie ma a przeczytaj komunikat klubu: "FC Barcelona i Real Betis Balompié osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Eza Abde za 7,5 miliona euro. Blaugrana zastrzegła sobie prawo do odkupienia zawodnika oraz 50% z przyszłej sprzedaży piłkarza" -
0
@Emhyr a dobra widzę, tylko to też ciekawe jak to rozumieć czy po prostu wpisali w umowie jakaś konkretna kwotę czy po prostu muszą zaakceptować nasza ofertę, jeśli np. wyrównamy ofertę innego klubu.
0
@Kredon Pewnie się dowiemy jutro mam nadzieję że to nie jest kwota typu 30 mln
0
@Kredon