- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 989 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
BISHBASHBOSH
17
Uważam, że to jeden z największych błędów tego klubu. Jeszcze gorszy niż wydanie na Rogue 40... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
MesQueUnClub_87
33
Dzisiaj wjechał kebab domowy. Mięso mieszane wołowina-kurczak, sos czosnkowy i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 989 Culés
2
Jakby Lewy nie był Polakiem.
To każdy by błagał by odszedł za takie pieniądze.
Tu Frenkiego wypychano za 70mln w kwiecie wieku który aż taki słaby nie był.
Komentarz usunięty
1
@Roobo Niektórzy tu myślą, że 35 latek będzie mieć drugi peak formy i zacznie ładować więcej bramek XD Tak, to na pewno chwilowy spadek formy. Roque go w zimie posadzi na ławce i wtedy będzie wypychanie Lewego z klubu żeby nędzne 1,5 mln zarobić.
2
@Roobo nie, kazdy normanie myslacy wie, ze dzis nikogo za niego nie kupimy. A napastników nie mamy.
0
@tbas Zgadzam się że nikogo nie kupimy ale przychodzi Felix który nie jest typową 9 ale może grać na tej pozycji i mamy Ferrana w formie.
Wytłumacz mi proszę czy w aktualnej formie Lewy zasługuje na przebywanie na boisku, nawet w roli zmiennika to jest bezsensu bo ma ogromną pensje.
To jaki jest sens trzymać go w klubie?