La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

0

"Emocje opadły, więc czas na małe podsumowanie. Osobiście miałem wielką przyjemność ze śledzenia poczynań polskiego zespołu i już wymieniam dlaczego:
- Historyczny wynik, jak większość z was dawno już zapomniałem kiedy polski zespół zaszedł tak daleko w tych rozgrywkach
- Podobała mi się taktyka, solidna defensywa, neutralizowanie rywali o wiele lepiej operujących piłką, szacun dla trenera za rozpracowanie rywali i odpowiednie przygotowanie zespołu
- Trzeba zaznaczyć, że kilka spotkań było rozgrywane w niemalże tropikalnych warunkach przy temperaturach w granicach 35 stopni co zawsze jest pewnym utrudnieniem
- Sam trener dysponował zawodnikami, powiedzmy sobie szczerze wątpliwej jakości piłkarskiej, drużyna opierała się raczej na charakterze.
- Sprawy nie ułatwiał również drewniany napastnik, któremu piłka odbijała się od nóg
- Koniec końców odpadliśmy z o wiele lepszym zespołem, ale któremu potrafiliśmy się postawić.
Biorąc to wszystko pod uwagę, mogę powiedzieć, że jestem dumny z postawy reprezentacji Polski Czesława Michniewicza na mundialu w Katarze."

via Piłkawka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?