La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

14

Chodzenie na siłkę, regularne trenowanie, trzymanie diety, zrobienie kozackiej formy jest takie proste, ale mi sie nie chcę.

konto usunięte

2

@TR3YWAY Ja to wszystko robię a i tak co roku mi się nie udaje zrobić normalnej formy bo dół brzucha i pleców zalany i nie schodzi.

konto usunięte

0

@Emhyr idź na hydrokolonoterapie i za pół godziny masz płaski brzuch

konto usunięte

0

@Artysta9 Ja mam płaski brzuch po prostu oporna tkanka tłuszczowa mi nigdy nie zeszła mimo dużej aktywności

konto usunięte

0

@Emhyr toksyny w jelitach

konto usunięte

0

@Artysta9 Gdzie toksyny xD Ja jestem najzdrowszym człowiekiem świata po prostu boczki mi nigdy nie schodzą

1

@Emhyr czyli cos robisz źle
tu nie ma większej filozofii ;D

konto usunięte

0

@kryhaa Pewnie za mało się katuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?