- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
pt9
8
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
0
Transfer tego portugalskiego pomocnika moze wydawac sie dziwny ale pamietam ze Pep zanim trafil ten pilkarz do Anglii mowil o nim ze to jeden z najlepszych pillkarzy swiata :) City gralo mecz ze Sportingiem i Guardiola wypalil wtedy: "Powiedziałbym, że Matheus Nunes jest obecnie jednym z najlepszych graczy na świecie."
https://www.insidesport.com/c/managers/pep-guardiola--matheus-nunes-is-one-of-the-best-players-in-the-world-today/3931
0
@MOLESTA Jak by był najlepszy to by wiele klubów o niego walczyło.
Skończone 25 lat a tu cisza. Równie dobrze może być kolejnym Kalvinem.
0
@Sysia11 wklejam jako dowod na to ze Pep mial tego pilkarza na oku nie od wczoraj i transfer nie jest przypadkowy
0
@MOLESTA Nie zgadzam się. Dla mnie to nic dziwnego. Nunus to niesamowity kocik i Pep będzie miał z niego wiele pociechy.