- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
143 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
2
Po co kupić diament za drobne i oszlifować jak można potem kupić już gotowy brylant za grube miliony, których przez takie właśnie akcje już w ogóle nie mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@doc A to on już został gwiazdą światowego formatu?
3
@doc Mnie bardziej zastanawia czego bierze go Sporting za taką kwotę a żaden większy klub go nie wziął.
0
@Emhyr może sam wolał iść do mniejszego klubu gdzie może więcej pograć?
0
@JohnnyBarca Nie przekonuje mnie taki argument bo Barca go chciała od razu wypożyczyć i on się na to zgodził
0
@Emhyr bo większość klubów ma już kompletne kadry i piłkarzy na jego pozycje, on nadal jest tylko telentem, który potrzebuję dużej ilości grania a duże kluby tego mu nie dadzą.
0
@doc nie mieliśmy siana kur chłopie, my piłkarzy nadal nie zarejestrowalismy.