La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

Od kilku miesięcy selekcjonerem reprezentacji Holandii jest Ronald Koeman. Drugie podejście byłego trenera Barcelony do pracy w kadrze jest jednak bardzo dalekie od ideału, wszak prowadzony przez niego zespół nie osiąga zadowalających wyników. Od dłuższego czasu mówi się o rzekomej zmianie.

Kto miałby wejść w buty po doświadczonym trenerze? Z informacji podanej przez „The Telegraph” wynika, że bardzo wysoko znajdują się notowania Sariny Wiegman, która jest uznawana za jedną z najlepszych trenerek w historii. Na jej koncie znajdują się dwa wicemistrzostwa świata oraz dwa wicemistrzostwa Europy. Znakomite wyniki osiągane przez jej zespoły nie umknęły uwadze działaczy.

Od dłuższego czasu zainteresowanie Wiegman przejawiał Angielski Związek Piłki Nożnej, który widzi w trenerce następczynię Garetha Southgate’a. Teraz do walki o jej podpis zamierzają dołączyć także Holendrzy. Niewykluczone, iż to właśnie ona już niebawem obejmie stery w jednej z najbardziej zasłużonych reprezentacji w historii męskiego futbolu.

1

@SenseiFCB Hahahaha c o

0

@SenseiFCB i dobrze, mam nadzieje, ze sie spali się i baby będą miały znowu drzwi to prawdziwej piłki zamknięte na kolejne 100 lat.

0

@SenseiFCB w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy

0

@SenseiFCB "Na jej koncie znajdują się dwa wicemistrzostwa świata oraz dwa wicemistrzostwa Europy"? Przeciez ona zdobyla 2 mistrzostwa Europy 2017 z Holandia i 2022 z Anglia, a nie 2 wicemistrzostwa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?