La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

1

Co uważacie o usuniętej zasadzie ze w dwumeczu jeżeli jest remis bramkowy decydowały bramki na wyjeździe?

Według was dobrze ze tak zrobiono? W końcu już nie ma sytuacji ze po 2 remisach przechodzi dalej jeden zespół…

11

@Herato Bardzo dobra zmiana.

6

@Herato najlepsza decyzja dotyczącą zmiany Przepisów od lat.

2

@Herato Bardzo dobrze, że z tego zrezygnowano. To było tak bezsensowne, że jedna drużyna awansuje, bo wygrała jeden mecz 2:1, a drugi przegrała 1:0. Albo tak jak piszesz - 2 remisy 0:0 i 1:1 i dwumecz rozstrzygnięty xD

9

@KamQiX a już klasyk to było spotkanie Interu z Milanem, gdzie grają na tym samym stadionie i słynny dwumecz w LM 02/03

1

@Herato oczywiście, że bez tamtej zasady jest lepiej.

0

@Herato ta zasada była beznadziejna najbardziej w momencie dogrywki, gdzie jeden zespół miał 30 minut jawnej przewagi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?