La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

2

@fart Zwracam się do Ciebie i do innych kibiców Legii - odrobicie straty z pierwszego meczu z Warszawy? Jakie masz, macie odczucia? Dobrze byłoby zagrać skuteczniej w rewanżu.

2

@Comentateiro Szczerze to będzie ciężko. Przede wszystkim dlatego że Legia fatalnie gra w obronie. Żeby odrabiać będą musieli grać jeszcze ofenswyniej a to zwiastuje jeszcze większe kłopoty. Mam wrażenie że to będzie koniec pucharów dla Legii.

2

@Comentateiro Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo.
W meczu z Austria i wcześniej z tymi Odrabasami zawiódł Kosta Runjaić. Żle ustawia drużynę szczególnie w obronie i to widać jak przeciwnicy mocno doskakuja do obrońców Legii wymuszajac na Nich koszmarne błędy. Po przejściu na 4-4-2 gramy spokojnie z tyłu i lepiej z przodu.
Jutro po zwycięstwo!!!
(L)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?