La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

0

Gracze Gothica 2 NK. Spotkaliście się kiedyś z problemem, że Biff nie chce z wami wspólpracować? Wczoraj jak pokonaliśmy 1 smoka, odesłalem go, żeby móc telerpotować się na zamek, dzisiaj wracam na przełęcz żeby zabrać go znowu w drogę, a gość mi mówi, że "Już przerabialiśmy współparcę, nie wyszło i nie jest zainteresowany." Ktoś wie jak to naprawić? Ostatni save, mam na Zamku w Górniczej Dolinie po pokonaniu smoka.

0

@MarcepanowyKsiaze jak go odeślesz to koniec

0

@MarcepanowyKsiaze Brzmi jak rozmowy w klubach piłkarskich.
"Już przerabialiśmy współpracę, nie wyszło i nie jestem zainteresowany."
Mbappe do Nassera.
Dembele do Xaviego.
Ja do Neymara.

0

@Eto'o9 R10 a nie da rady jakoś kodami albo w plikach gry?

0

@MarcepanowyKsiaze nie raz go odsylalem i potem od nowa przed zamkiem do mnie podbiegal albo stal i bralem go znowu.
Co do kodow da rade marvin - Edit focus, i tam na liscie ktores sie zmienialo, ale nie pamietam co. To jest tak jakby stan npc "Przed questem/ po quescie"

Ps. Nie graj w zwyklego NK, wez sobie new balance dokitraj, to jest ogromny mod, ktory calkiem zmienia i unowoczesnia gre.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?