La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

0

Nie widze powodu dla którego PSG miałoby sie pozbywać Neymara. Jak jest zdrowy to dalej całkiem w porządku piłkarz, nie topka bo po MŚ było widać jak mu sie odechcialo grać, ale jedynym powodem jego rzekomej chęci odejścia byl konflikt z Mbappe, który jest już odstrzelony przez PSG. Zwykła plotka jak co roku

3

@Faro Jest jeden prosty, projekt który był na nim oparty, zakończył się po porażce z Bayernem. Nie pomogli ani Messi ani Kylian. Teraz widac zaczynaja od nowa i nie idą po największe gwiazdy, a raczej po piłkarzy, którzy mają coś do udowodnienia. W skrócie Neymar jest po prostu dla PSG symbolem porażki. Czyli wyciągają wnioski i nie zamierzają opierać drużyny na zawodniku, który rok w rok w najważniejszym momencie sezonu jest połamany.

konto usunięte

1

@Faro PSG deklarowało wielokrotnie że chcą żeby odszedł. Jest tam tylko dlatego że sam się zapierał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?