La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

0

Kiedy ludzie przestaną nabierać sie na "walki" Najmana i płacić za to hajs? :D Ja rozumiem ze show, ale kurde...16 sekund?
On sobie bije kasę, bo coś tam potrenuje albo i nie, później sie wylozy na mate i za pare miesięcy od nowa to samo :D
Emocji zero, bo wynik i przebieg walki z góry wiadomo

1

@LukaszFan To co najbardziej skrajne czy kontrowersyjne - zawsze ludzi najbardziej przyciąga. Może dajmy ludziom oglądać co chcą i tyle. Dla mnie ogólnie MMA, czy jakiekolwiek inne walki włącznie z boksem nie mają sensu. Kompletnie mnie nie jarają i są IMO mega prymitywne. Ale jeśli kogoś innego to jara - okej. Tak samo z Najmanem.

0

@LukaszFan ale jednak wiedziałeś na długo przed walką, że zawalczy Najman, a nie Bartman :D

konto usunięte

0

@LukaszFan To nie ogladaj nie kometuj bo sam mu kieszen nabijasz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?