La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

3

Zupełnie nie widzę opcji zastąpienia Dembele kimś o podobnym profilu, więc moim zdaniem jest spore prawdopodobieństwo realnej walki o tego Bernardo Silvę. Ciekaw jestem jakby to miało wyglądać, bo wciąż uważam, że powinien przyjść ktoś o profilu Dembele, ale kogoś godnego gry w Barcelonie o takim profilu za bardzo nie ma. A skoro jest Bernardo, to liczę, że Xavi znajdzie tutaj rozwiązanie i skład będzie w pełni autonomiczny i przykryje ewentualne braki. Jednak wraz z nim moim zdaniem powinien przyjść Cancelo dla asekuracji etc. Jeśli odejdzie Dembele, a przyjdzie Bernardo i Cancelo to będzie to świetne okienko. Trzymamy kciuki, jeszcze miesiąc!

2

@macio_944 dokładnie.

0

@macio_944 Ja bym widział Leao

1

@Explode ehh Diaby poszedł do Aston Villi :/

konto usunięte

1

@SinMistico z tych tańszych opcji to mamy Nico Williamsa

1

@Explode o tym samym pomyslalem, ale on tak samo głupi jak Dembele

konto usunięte

0

@SinMistico no niestety ale przynajmniej się nie łamie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?