La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1992 Culés

0

Przypomnę że Alexis dostał dowalonego TOTSa w FUT ostatnio, więc coś pokazał w Marsylii

4

@barcelonaLM No tak, rewolucja w dziedzinie wyszukiwania piłkarzy. Teraz nie będziemy korzystać ze scoutów, tylko dobierać zawodników na podstawie kart z FIFy :). Będę pamiętał, że to Ty wymyśliłeś :).

2

@Dari0G Pol żartem, pol serio, ale przecież miał bardzo dobry sezon we Francji. Wiadomo że już po prime ale za darmo ciekawa opcja.

1

@barcelonaLM Nie no, jeden z moich ulubionych graczy. Bardzo zasmuciło mnie jego odejście. Ale on już ma swoje lata, nie sądzę, byśmy daleko zaszli sprowadzając ludzi w takim wieku. Z drugiej strony za darmo to uczciwa cena, a mieliśmy już kilku graczy, którzy nam na krótką metę sporo pomogli, a też przychodzili z takimi "łatkami" (Aubameyang, Paulinho). Z trzeciej strony, byli też tacy, którzy z różnych względów nie wypalili (Aguero). Z czwartej, to znowu opcja krótkoterminowa, na teraz. Ciężary. Sam nie wiem, co bym zrobił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?