La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2008 Culés

1

Zagłębie Lubin,wygrywa 2-1 derby Dolnego Śląska.Jubileusz 500 meczu w Ekstraklasie trenera Waldemara Fornalika,okraszony bardzo cennym zwycięstwem.

1

@FcPortoFan1999 Nie jestem kibicem żadnego z tych klubów, ale wynik mnie cieszy, jest jakaś sprawiedliwość za gola z wyturlanego karnego. Choć smuci los zwierząt z wrocławskiego zoo, które przerażone obserwują kopaczy z rodzimego klubu.

0

@Dari0G Karny,mimo wszystko słuszny.Uważam że Szymon Marciniak,wiedział co robi gwiżdżąc tutaj jedenastkę która i tak Śląskowi nic nie dała..

0

@FcPortoFan1999 Byłby słuszny, gdyby przewrócił się na skutek interwencji bramkarza. A na powtórkach widać, że kopnął sobie piłkę bez szans na dojście do niej i od razu zaczął się przewracać, zanim bramkarz go w ogóle dotknął. Obrzydliwe są takie zachowania i moim zdaniem powinni je tępić. Ciekaw jestem, czy gdyby możliwa była interwencja VARu, to po obejrzeniu powtórek Marciniak byłby tak samo pewien.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?