La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

konto usunięte

0

Dzisiaj być może ostatnia szansa wygrać z białymi. Jak przyjdzie Mekembe to ciężko będzie ich pokonać jak będą mieli Mekambe, Bellinghama i Vinicjusza w ataku. U nas jedyny sensowny ofensywny zawodnik to 35 letni Lewy który ratował nam dupe w 1 części poprzedniego sezonu.

W zeszłym sezonie było łatwo zatrzymać Real. Araujo na Vinicjusza i po sprawie. A teraz jak Araujo miałby kryć Viniego, Bellinghama i Mekambe na raz… ciężko to widze

2

@talizmo Idz być madryciakiem gdzie indziej

1

@talizmo To możemy się umówić, że jak Real przegra, to dlatego, że pozwolił na to Barcy ostatni raz przed nieuchronnym ciągłym wygrywaniem do końca kariery żółwia i Viniego oraz Bellinghama.

konto usunięte

0

@talizmo to tak nie działa byczku. Przypomnę że psg miało w ataku messiego neymara i mbappe i nic wielkiego nie zdziałali ;)

3

@talizmo Jak smutne trzeba mieć życie żeby podszywać się pod kibica Barcelony i to przez tyle czasu...

0

@talizmo My mamy problem z ułożeniem gry a nie pilkarzami

0

@talizmo dobry zart z tą cięńkąą obroną;) tam w tej obronie najlepszy jest środkowy który z city nie daje rady.Mbappe to pół zawodnika nie gra w obronie. Poza tym mamy wiekszy wybór skrzydlowych Dembele, Fati z ( balde) Raphinia Abde jeszcze Yamal.Noewiadomo kto wyjdzue a różnice zrobi.Tutaj w rezerwę mamy dużą mocniejszą.A fati wraca do formy.Rodrygo mi się srednio podoba.Mamy mocniejszą ekipę niż mieliśmy a mamy jezzxze 2 transfery zrobić.Jeśli przegramy z Tealem to dziś bo Real ma o 1 mecz więcej nie mieli wirusa tylko to jest powód.No i Mbappe nue ma presezonu z Realem.I niczego nie gwarantuje pkza dojeniem klubu.Miał Messiego Neymara verratiego hakimiego.Ten czlowieg LM nie wygrał.On nawet zlotej pilki nie ma.Jeśli Dembele wroci do formy pełnej zacznie strzelać bramki jak przed kontuzją to tu różnica nie będzie wielka.Bo on nie jest wpełni formy.Rożnica jest taka ze gra w ibronie a mbapoe nie.Niech idzie do Realu.Liga bedzie ciekawsza.Rsalu generalnie się nie obawiam to jdst zespoł fo przebudowy zwlaszcza obrona.Potrzenni sa skrzydlowi....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?