La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

1

Mbappe

uwierzyłbym i nawet w sam transfer bo nie takie rzeczy człowiek widział, czytaj nawet samo przejście Mbappe do PSG, nie wiem jak wielu pamięta ale to było wypożyczenie z obowiązkiem wykupu i tak Paryżanie obeszli FFP

tu mogło by być podobnie piłkarze + wypożyczeni z obowiązkiem wykupu ale jego pensja i charakter to jakaś abstrakcja:)

pod tym kątem nie wiem co musiałby się stać aby przybył

no cóż do koca okienka będą takie plotki z czapy

konto usunięte

0

@lucca87
Jakby patrzył tylko na pieniądze, już byłby w Al Hilal.

Zobaczymy, gdzie Kylian będzie we wrześniu. Stawiam na Paryż :€

2

@bartas97 nie no - po tej szopce nie zostanie w Paryżu na ten sezon

Niestety ale raczej przejmiecie go.

0

@bartas97
też tak sądzę, nie no kasa dla niego się też liczy bo w Paryżu niezłą sumkę też przytuli a mimo wszystko Araby to liga farmerska co by o Francji nie mówić to jednak inny poziom + LM

dla mnie łączenie go z Barceloną wydaje się absurdalne ale cóż

konto usunięte

0

@lucca87 nie no bez przesady, jest to nierealne w naszej sytuacji. Prędzej CR zdobędzie złotą piłkę niż Mbappe przyjdzie do Barcy.

1

@pioz123
nie pisałem że jest realne

ale potrafię sobie wyobrazić taką formułę jak wypożyczenie z obowiązkiem wykupu + cześciowo w rozliczeniu jacyś piłakrze jeśli szejki chciałby i zarobić i zrobić na złość Realowi, ale to tylko jeśli szejk byłby bardzo wkurzony na Real i bardziej ich nienawidził niż nas to sobie to wyobrażam

przecież dla Realu to byłby jak cios w policzek od szejka

konto usunięte

0

@mekston
Tyle, że sam Kylian jest uparty i chciałby zostać. Nie wierze, że Enrique zostawiłaby go na ławce

1

@bartas97 są ME 2024, a Kylian też chce grać. PSG pewnie zejdzie trochę z kasy jakiej oczekuje. Już pada temat 100 mln EUR, co za takiego piłkarza nawet z rocznym kontraktem to dobry deal.

konto usunięte

1

@mekston
Porównując transfer Hazarda za 100 mln, to Kylian w prime za 100 mln euro byłby jak darmowy transfer :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?