La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

0

Szkoda, że tego Roberto wybrali...od czasów Puyola (2004 - 2014) nasi kapitanowie zbyt długo w klubie nie zostawali...Xavi (2014 - 2015), Iniesta (2015 - 2018), Messi (2018-2021), Busquets (2021-2023), teraz Roberto też nie będzie miał kadencji zbyt długiej...przy MATSie byśmy mieli stabilizację na 5-6 lat...
moim zdaniem jeszcze parę lat poczekamy na kapitana, który będzie pełnił tę funkcję trochę dłużej i moim zdaniem (co może dzisiaj brzmieć absurdalnie, ale mam nadzieję, że za 6 lat takie nie będzie) będzie to Gavi, który ma potencjał, by być na boisku naszym "nowym" Puyolem jak nabierze trochę ogłady i doświadczenia...a to że jest prawdziwym wychowankiem tylko mu w tym może pomóc.
ps. plus płacz i kwik madrytu za Gavi'ego kapitana byłby do tego wszystkiego miłym dodatkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?