La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1337 Culés

1

konto usunięte

0

@Aragorn33 Fascynujące. To jak to jest, przecież pisowskie sądy są niewiarygodne. To jak im wierzyć?

2

@Aragorn33 No napisane że chodzi o przedmiot - telefon.
Nic o interwencji i innych czynnościach. Także ładnie skompromitował się TVN, platforma i inne dziadostwa.

0

@tristan87 a kto twierdził, że wszyscy sędziowie są niewiarygodni? Paradoksalnie najwięcej uczciwych jest teraz sędziów w sądach rejonowych bo współpracownicy rządzących już dawno obsiedli SO i SA :)

1

@Saviola88 napisane jest o telefonie bo to było przedmiotem zażalenia. Nie pisze nic o innych czynnościach nie dlatego, że są nieprawdziwe tylko dlatego, że są przedmiotem innego postępowania. Także na razie to Ty się skompromitowałeś.

5

@Aragorn33 Tak tak, skompromitował się TVN, platformiarze i widzę że fanatycy La rambli także =D
Jak będzie postanowienie sądu o poważnych uchybieniach podczas interwencji, to będzie chociaż 10% prawdy z tego co tvn wyemitował. Na razie jest 0%.

0

@Saviola88 no niestety na razie Ty się kompromitujesz :) To nie jest sytuacja, gdzie mamy słowo kobiety i TVNu przeciwko słowu policji.
Tu mamy także relacje medyków obecnych na miejscu i wszystko wskazuje na to, że to policjanci kłamią i w rzeczywistości zrobili to co im się zarzuca.

2

@Aragorn33 ty tak na serio xD? Poczytaj wnikliwe tą sprawę lepiej i nie kompromituj się

1

@Barcelonka070 zostaw, ja niepotrzebnie wciągnąłem się. Oni mają swój swiat. Donald prowadź xD

0

@Barcelonka070 niestety kompromitujecie się Wy. Wasze argumenty to fakt, że jest z lewicy i ma dziwne foty opublikowane w necie.
A z drugiej strony jest już pierwsze postanowienie Sądu w tej sprawie + mataczenie policji + nagrania kręcone przez ratowników, jak choćby to poniżej.

https://x.com/KoneserUnii/status/1682034339188719617

0

@Saviola88 tak, jako prawnik mam swój świat, w którym policja jest związana pewnymi procedurami. To inaczej cywilizowany świat, może kiedyś też do niego dorośniecie :)

3

@Aragorn33 człowieku... Kobieta ma problemy ze sobą, prawdopodobnie wywołuje poronienie i chce się zabić. Smutne jest to, że opozycja próbuje zbić kapitał polityczny na kolejnej kobiecie, która niestety jak widać ma najwyraźniej problemy sama ze sobą.

0

@Barcelonka070 Tobie rownież życzę, abyś dorósł do cywilizowanego świata. Świata, gdzie osobom z problemami psychicznymi pomagają lekarze, a nie dręczą ich policjanci, łamiąc prawo, zabierając bezpodstawnie ich rzeczy czy też dokonując upokarzających przeszukiwań.

Gdybyście choć na chwilę odstawili na bok fakt, że materiał o niej zrobił TVN (bo widzę już tę idiotyczną postawę, zgodnie z którą jak o czymś materiał zrobił TVN to musi to być kłamstwo, a jak są dowody, że materiał jest prawdziwy to tym gorzej dla dowodów) i spróbowali pomyśleć logicznie to zauważylibyście, że wzorowa interwencja policji nie spotykałaby się z oporem medyków będących bezpośrednimi świadkami tych działań.

0

@Aragorn33 no tak :) ja muszę dorosnąć i się douczyć. Już się nie mogę doczekać październikowego kwiku.

0

@Barcelonka070 to zapytam może inaczej - masz w ogóle jakiekolwiek doświadczenie/wiedzę w zakresie procedur karnych? Czy tak po prostu idziesz na "chłopski rozum"? :)

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?