La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

5

Arturo Vidal jak niektórzy wiedzą albo i nie, dołączył do Vitora (nie Victora:) Roque w Athletico Paeraraeananeanaanse, a tak wypowiedział się o swoim byłym już trenerze we Flamengo - charyzmatycznym Horhe Sampaolim:
"- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę grać. Zawsze byłem gotowy do gry, po prostu utknąłem z trenerem nieudacznikiem, który nie wiedział, jak docenić swoich zawodników. Wszystko to jest już przeszłością, jestem teraz szczęśliwy i mam nadzieję, że będę starterem w nadchodzących meczach i pokażę wszystko, co robiłem w trakcie mojej kariery, czyli będę zwycięzcą - wypaliła była gwiazda Juventusu."
Arturo nie pierdzieli się w tańcu z panem trenerem, niczym swojego czasu z Reguilonem.

2

@escarabajo pamiętam jak Reguilon w jednym z klasyków się sadził i wyzywał czy to Messiego bądź Suareza a potem Arturito pokazał chłoptasiowi miejsce w szeregu :)

1

@FCBMati10 o tym właśnie pisałem:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?