La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

0

Jak Wam się podoba moja once de gala na przyszły sezon. Na lewym to tak 50/50 % Musiała, Fati.

https://prnt.sc/NKeB7U2RlvGj

konto usunięte

1

@matirix20
Musiala na ławce.
Po co ty go ściągałes. Szkoda chłopaka żeby się marnował.

A i pewnie drogi był.
Już lepiej tańsza opcje z doświadczeniem.( No ale tak - wiem, że to tylko gra xD)

0

@Rust_Cohle Bo grałem 4-2-3-1 i on grał ofensywnego. Wkurzony jest bo mu obiecałem że tylko na tej pozycji będzie grał jednak chyba wole jednak grać moje ukochane 4-3-3 z DP.

Tak drogi coś około 100 baniek. Ale Fati super sezon miał tylko Lewy więcej goli.

Więc chyba wypada grać takim składem :) https://prnt.sc/TIGA7pDtsin9

2

@matirix20 @Rust_Cohle Czyli prezes roku xD

konto usunięte

0

@matirix20 Ugarte w miejsce De Jonga a De Jong wyżej. Gavi ława.

0

@Emhyr Tak może być choć Gavi kozak jest

konto usunięte

0

@matirix20 Może ale ta pomoc jest zbyt ofensywna i nie masz nikogo kto będzie grał defensywnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?