- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
143
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
33
Nasza duma narodowa :]
16
@DLFCB Oszukał go psychologicznie. Co to za zatysfakcja zabić gościa który chce umrzeć. Tym bardziej jak jest z Polski
8
@Striker Myślę, że soczyste łacińskie urwa było w tej sytuacji decydujące :D Tak, czy siak 1:0 dla naszych.
2
@DLFCB i weź tu zabij Polaka xd
0
@DLFCB a jak bylo dalej poszedł po noż czy co;) czy jak u killera był aneks aby nie zabijać;) czyli czy wąski urżnął kurze zlote jajca;)swoją drogą urwa to żenada jakaś;)
1
@DLFCB ma szczęście że nie skończył z podciętym gardłem albo pociętym brzuchem. Alko go znieczuliło ale zachowanie iście kretyñskie