La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

8

Aż trudno uwierzyć, ale pierwszy raz (na 11 meczów) wygrywamy 3:0 xD

No i super. Mamy 3 miejsce, aczkolwiek jest spora szansa na 2 miejsce.

5

@michal26 na Japonię jutro wyjdziemy najmocniejszym składem i wygramy. Leon dziś genialna podwójna zmiana z Januszem co set wszedł to kończył ataki i 2 asy posłał. Może to dobre rozwiązanie z Leonem na ataku na jutro

0

@michal26 fajne emocje na koniec 3 seta

0

@Xxxbarca4ever ale Japonii już nie pokonamy w tabeli. Możemy co najwyżej wyprzedzić USA. Jeśli decydują bezpośrednie pojedynki, to będziemy na 2 miejscu przy zwycięstwie z Japonią. Jeśli nie, to USA musi przegrać swój mecz, a tego raczej nie zrobią, bo grają z Francją i Bułgarią.
@kulek22 no tak. To prawda :)

0

@michal26 w kontekście drabinki finałów 2 i 3miejsxs to prawie żadna różnica

1

@Xxxbarca4ever no niby tak, ale jednak. I tak chyba trafiamy na USA.

1

@michal26 żebyśmy trafili na USA to najpierw trzeba ćwierćfinal wygrać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?