La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 892 Culés

0

Jeśli nie przyjdzie jakiś dobry DM to guzik ugramy w Europie w przyszłym sezonie. Parejo jako zastępca Busquetsa to nieśmieszny żart. Nic do niego nie mam, ale to już wiele lat za późno na taki transfer.

0

@Bogan i tak guzik ugramy!! Jak można się w ogóle łudzić że będzie inaczej?? Wszyscy się zbroją na potęgę, a my wiwatujemy i otwieramy szampana, bo city nam wcisnęło 50 letniego Gundogana, a następnie spoglądamy na jeszcze starszego, skasztaniałego i klocowatego parejo jak zbawcę, równocześnie rozważająć ORIOLA ROMEU jako alternatywę dla niego... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A obok pomoc np. realu: Bellingham, Valverde, Touchemeni, Camavinga, Modric, Kroos, do tego Mbappe w drodze :))) O City i innych klubach to nie wspomnę nawet. Litości! Jak w ogóle z grupy wyjdziemy to już będzie wielki sukces i trzeba się będzie tym zadowolić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?