- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 818 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 818 Culés
0
Czy są na tej stronie fani gier potocznie nazywanych mordobiciami? Od lat jest to jeden z moich ulubionych gatunków i nigdy nie przechodzę obojętnie obok tytułów spod szylda Capcomu, SNK, NetherRealm, Bandai i Arc Sytemu. Ostatnio trafiłem jednak na materiał youtubera związanego z tym gatunkiem, Maximiliana Dooda, który widzi w obecnych produkcjach stagnację spowodowaną sukcesem Street Fightera. Teza głosiła, że przypadkowe wynalezienie combosów w tej grze spowodowało napływ gier bazujących na tej mechanice, ale jednocześnie zamknęło się na innowacyjne rozwiązania, zmieniające gameplay fundamentalnie. Do zobrazowania swoich myśli podał przykład Smash Brosów, w których zamiast tworzenia klasycznych combosów, przykładowo a (trzy strzałki) + b (dwie strzałki) itp, można skupić się na długości wciskania przycisku (jeżeli przycisk skoku będzie wciśnięty w czasie przejścia dwóch klatek, to wykonujesz jeden rodzaj skoku).
Co myślicie?
1
@Khajio za dzieciaka grałem we Franko :p