La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

1

moim zdaniem Mbappe nie odejdzie bo sam piłkarz tego raczej by nie chciał. On dostanie gigantyczny hajs, jeśli wypełni kontrakt z PSG + dodatkowo jak będzie wolnym piłkarzem to kolejny klub da mu więcej hajsu za sam podpis (jak w przypadku Haalanda). Francuz nie odpuści takiej kasy

0

@Cotutajsiedzieje Neymar prowadzi się jak emeryt, Messi za oceanem. Z kim on ma grać w PSG?
Poza kasą jest też ambicja sportowa, kiedy wyżej wymieniona dwójka była u jego boku mógł myśleć o triumfie w LM, przynajmniej nie byli bez szans.
Obecnie co on może wygrać z klubem z Paryża? Puchar Francji? Za to złotej piłki nie dostanie.
Bardziej niż kiedykolwiek może być zmotywowany do opuszczenia Francji na rzecz Realu w którym klaruje się mocna i już doświadczona ekipa. Z klubem ze stolicy Hiszpanii będzie mu bliżej do nagród indywidualnych, to znacznie bardziej medialny klub, lepiej prowadzony i gwarantujący poziom sportowy na najbliższe lata. Pieniądze też dobre zarobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?