- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
2
Myślicie, że Anglia zasłużyła na finał i zagrałaby zdecydowanie lepiej niż Argentyna? Ja... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Laminedependencia
45
Rozczarował mnie Messi tym zachowaniemhttps://x.com/i/status/2078979339190780239
32 odpowiedzi
PatrychoO
0
Jakich popularnych i powszechnie lubianych zespołów muzycznych lub solistów nie możecie... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
2
Jesli Gundogan do nas przyszedl bez sprzedazy kogokolwiek to wychodzi na to ze Leo tez moglismy zajerestrowac.
Gdyby Kapitan Grzmot byl na jego miejscu to pewnie gralby do konca swoich mozliwosci :P
1
@Volk Messi by miał pewnie 3x większą pensje niż Gundo.
11
@Volk tylko Gundo nie jest zarejestrowany
0
@Volk Po prostu Messi chciał zarabiać solidny szmal pewnie dużo większy niż Gundogan a opowiadał bajki o grze za free.
0
@Volk a) Gundogan nie jest zarejestowany b) Messi pewnie zarabiałby z 10-20 netto, Gundogan ma 4,5 c) Messi niczego nie musi, chciał iść do MLS to poszedł
6
@bartekvisca Messi chciał już odpocząć od poważnego futbolu. O Barcy pewnie myślał, bo to klub jego życia, ale koniec końców odpuścił, tym bardziej skoro nie miał pewności jego rejestracji. Gdyby chodziło tylko o hajs to poszedłby do Arabii.
0
@Volk ale oni i tak musza sprzedac grajkow zeby Gundo zarejestrowac. Sobie chlop jeszcze poczeka.
0
@bartekvisca kolejny co nie wie w jakim kontekście Leo mówił o grze za free ... tyle lat i cały czas to samo
0
@Volk nie bo chciał zarabiać 7x tyle , 7 gundoganow hahah
0
@Volk Messi miał zarabiać 25 mln brutto a Gundo 9 mln brutto ale co tam różnicy nie ma
0
@TheNekro94 Ja to wszystko bym zrozumial gdyby nie te glupie zagrywki ze niby teskni za Barca i jego ojciec ktory idzie do Laporty,mowi mu ze Leo w MLS,po czym wychodzi do dziennikarzy i mowi ze syn chce wrocic do Barcy,