La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

1

Jutro losowanie II rundy eliminacji LM i LKE.Bo jest niby dzisiaj losowanie jeszcze LKE 1 rundy o 15:00,ale ono nie ma znaczenia,bo Polskie kluby w LKE zaczynają dopiero od II rundy 27 lipca.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 i tak każdy odpadnie poza Lechem :)

0

@Barca1922 Amiką* ;)

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom ty się lepiej zajmij modą warszawski troolu

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom
W lidze możemy sobie docinać, ale w pucharach trzeba się wspierać dla dobra ligi :p

konto usunięte

0

@bartas97 do nienawiści ! do tej drużyny ! Tak wychowano , wychowano nas ! I bez powodu i bez przyczyny ! Śpiewamy dziś na cały świat !!! A 7egia....

Żadnych spouchwalen z plebsem !!

0

@Barca1922 Byku, trochę luzu xD

Edit: Z plebsem? Z tym plebsem, który ostatnio ogarnął wam wejście na stadion gdzie mieliście zakaz na mecz przy Łazienkowskiej?

Odezwała się pyra, z kotła.

@bartas97 Wiadomo, w pucharach niech wszyscy grają jak najdalej ;)

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom z plebsem co mimo zakazu stadionowego wpuściliśmy was na finał pucharu Polski a za tydzień na rewanżu pobiliscie piłkarzy odbierających złote medale ? Zero szacunku


Pyra to komplement :)
Tak tylko wspominam.

0

@Barca1922 Ale Ty wiesz, że kibole są wszędzie (nie myl z kibicami) i w każdym klubie, ale wiadomo to Legia zawsze najgorsza xD

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom mówiłeś o kibolach ( bo nikt inny nie wpuścił Lecha na stadion 7egi ) więc odnioslem się do tego . Racja jednak że jeśli gramy w pucharach to oby każdy zaszedł jak najdalej bo to dobre dla polskiej pilki :) ale finał musi wygrać Lech :D t

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?