La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

0

Mundial bez Messiego w 2026 to ciekawe.

konto usunięte

0

@Encore Mental pewnie zagra żeby pokazać że jest lepszy xD

0

@Emhyr No Ronaldo to i na 2030 pojedzie

8

@Encore Nie dziwię mu się, schodzi z piedestału ze złotem, i z tego zostanie zapamiętany a kto wie jak poszedłby mu przyszły mundial.

0

@HighestInTheRoom Argentyna bez wyjścia z grupy

0

@BulaKG Aż tak źle na pewno nie będzie. Mają fajną kadrę, 2 młode ''9'' (Alvarez, Martinez) i dobrego trenera. Bardziej mi chodziło o jakąś wpadkę np w 1/8

0

@HighestInTheRoom Teraz tez mieli taką ekipe a bez Messiego raczej by nie wyszli z grupy :)

0

@LukaszFan Racja, ale jednak mecz meczowi nierówny. Bez Leo, gra, czy strategia będzie zupełnie inna.

0

@Encore Przecież to już było wiadome przed mundialem w Katarze że to jego ostatni mundial, więc żadna sensacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?