La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

Zostało już gdzieś potwierdzone że Klopp zostaje w Liverpoolu na następny sezon?

0

@Kuba_1 Nie musi być bo Klopp powiedzial kiedys ze odejdzie z Liverpoolu jak sami go zwolnią a nikt normalny o tym nie mysli

0

@Encore Jednak brak LM to duże rozczarowanie dla takiego klubu

0

@Kuba_1 Musisz sie liczyc z tym bo to liga angielska

0

@Encore Wiadomo, ciekawe czy utrzymają obecny skład czy jakaś gwiazda odejdzie przez brak LM. Ja bym postawił że Salah będzie chciał odejść

0

@Kuba_1 Raczej nie bo wiedzą ze Liverpool wróci na swoje miejsce tzn walka o mistrzostwo i LM.Ten sezony po prostu był słaby ale wątpie by takie cos zdarzylo sie 2x z rzedu

0

@Encore Gdyby Barcelona się nie dostała do LM to pewnie byśmy musieli się rozprzedawać, a Live sobie jeszcze składzik wzmocni xD

0

@Kuba_1 No i tez nie maja cisnienia bo pieniadze sie zgadzaja a juz kupili Mac Alistera i pewnie kilku jeszcze wezmą za solidne kwoty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?