La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

11

W półfinale zagramy ( ͡° ͜ʖ ͡°) z Cincy, obecnymi liderami konferencji wschodniej

konto usunięte

8

@PatrychoO Ja się tam cieszę, że MLS, a nie Arabia.

Fajna otoczkę ma ta liga mimo wszystko i fajne stadiony ( no ten z Miami to tragiczny wiadomo )
Z chęcią oglądane spotkania tej drużyny, bo Arabskiej ligi, to się nawet odpalać nie chce i nie ważne czy tam gra Messi, Ronaldo czy inna gwiazda

3

@Rust_Cohle szkoda tylko tych godzin, ale od czasu do czasu można się poświęcić. Ja już dzisiaj pisałem, że MLS to fajna ciekawostka i odskocznia od rywalizacji na najwyższym poziomie. Unikalne celebracje goli na stadionach itd. Generalnie lubię obejrzeć od czasu do czasu amerykańskie sporty

0

@PatrychoO a od kiedy Leo tam zacznie kopać piłeczkę w oficjalnych meczach?

1

@pikass14 Od lipca.

0

@Rust_Cohle A Inter Miami nie grał kiedyś na Hard Rock Stadium?

0

@PatrychoO Messi bedzie dostepny- bedzie mogl zagrac?

Cincy ciezki rywal - beda faworytami

0

@Rust_Cohle MLS to przez lata byla przystan dla wielu topowych grajkow.

0

@Pawlak1992 skąd wiesz? Ja czytałem, że dopiero od nowego sezonu. Tak podawał Romano @pikass14 @mekston

1

@PatrychoO Trąbią o tym w mediach, że Messi ma zadebiutować 21 lipca w meczu z Cruz Azul. Na przykład tutaj:
https://sport.tvp.pl/70410667/tysiace-dolarow-za-bilety-na-spodziewany-debiut-leo-messiego-w-interze-miami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?