La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

22

Czuję jakąś ogromną pustkę związana z odejściem Messiego, człowiek oglądał od od takiego który dopiero co stawiał pierwsze kroki u Rijkarda czy Guardioli, a teraz już zbliża się ku końcowi kariery. Busquets, Alba, Iniesta, Benzema, Ramos, Ronaldo, Ibrahimović i wielu innych, wszystkich prawie całe kariery śledziłem a to już zbliża się wszystko ku końcowi. Dziwne uczucie, szczególnie związane z Messim że już nie będzie grał w LM w Europie, najlepszy pilkarz w historii kończy grę na najwyższym poziomie, nie dziwię mu się też bo wszystko co się dało już wygrał. Teraz niech mu się wiedzie spokojne życie w Miami.

0

@ricardo0705 Mnie nie bolało by mnie to tak bardzo, gdyby Romero nie nakręcił tak tej sagi i w pewnym momencie myślałem że on tutaj wróci, szczególnie te 3 dni temu gdy ojciec Messiego przyszedł do Laporty, to myślałem że negocjują transfer, więc teraz boli to podwójnie :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?