La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

2

Ferran i Kessie out, Neymar in
Jesteście za?

Nie daję Fatiego, bo wydaję mi się go nie sprzedamy, a też musi być jakiś zmiennik

3

@HighestInTheRoom No to zdecydowanie że tak.

2

@HighestInTheRoom z pocałowaniem ręki

konto usunięte

4

@HighestInTheRoom Nie dla powrotu wypalonego.

0

@MesQueUnClub96 Wypalony i zapijaczony Neymar z bebzonem >>> cała nasza trójca Fati, Ferran, Raphinha

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Dla kibiców Realu na pewno.

0

@MesQueUnClub96 Ale nie musisz mi się spowiadać ze swoich fetyszy kibicowskich.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom To było o tobie, no ale jak uważasz.

0

@MesQueUnClub96 Uważam, że trzyma cię jeszcze piccolo z sylwestra.

1

@MesQueUnClub96 Dziwne, ty jakoś ciągle wracasz.

0

@HighestInTheRoom Chyba tak, aczkolwiek nie jestem za tym aby Neymar wrócił. Piłkarsko może nam coś jeszcze dać, ale patrząc na nasz sztab medyczny to on i tak 3/4 sezonu spędzi w szpitalu. Na dodatek nie podoba mi się jego styl życia i nie byłby dobrym przykładem dla młodych. Etap Neymara w Barcelonie się dla mnie skończył. Pociąg odjechał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?