La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1122 Culés

6

Jak się pomyśli, że gdyby nie ten pajac bartomeu, to dzisiaj tej sagi z Messim najprawdopodobniej by nie było, bo by dalej tutaj grał, to się nóż w kieszeni otwiera. Dopuścić tak dobrze zarabiający klub, jeden z najlepszych na świecie na skraj bankructwa. Byłbym przeszczęśliwy, gdyby ten obrzydliwy typ musiał ze swojej kieszeni odpracować to co zniszczył. Ale niestety sprawiedliwości nie ma i gościu się buja, a Barca kwiczy

2

@Qba2312 Gdyby nie ten pajac Bartomeu, to Leo odszedłby w 2020r. XD

0

@Qba2312 działania Bartoneu to jedno ąle najwięcej strat wyszło przez Covida.

0

@ShawnC ale po Covidzie taki Real kupuje piłkarza z Borussi za 100 baniek, a my... wiemy jak jest

3

@hayek ale leo chcial odejsc wlasnie ze wzgledu na bartomeu ktory sie i tak podal do dymisji wiec messi zostal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?